W czwartek premiera singla zespołu SuperHeavy, nowej kapeliMicka Jaggera

W czwartek premiera singla zespołu SuperHeavy, nowej kapeliMicka Jaggera

W maju świat obiegła informacja, że frontmen The Rolling Stones założył zespół SuperHeavy. W jego skład wszedł również muzyk reggae Damian Marley, Dave Stewart z Eurhythmics, piosenkarka soul Joss Stone oraz kompozytor A. R. Rahman. Ich premierowy album pojawi się sklepach we wrześniu, tymczasem od czwartku można kupić singiel promujący ten krążek.

„Nie wiedzieliśmy dokładnie jaką muzykę robimy, nie mieliśmy pojęcia, czy to, co powstaje okaże się dobre. Mieliśmy jednak nadzieję, że będziemy się przy tym dobrze bawić” – opowiadał o pracy nad albumem Mick Jagger.

Jagger dodał również, że współpraca aż czterech wokalistów to pole do kompromisów, ale również możliwość rozłożenia ciężaru odpowiedzialności.

„Nie ma stresu, bo wszystko nie zależy jedynie od ciebie. Dlatego to dobra zabawa” – tłumaczył muzyk.

Jego zdaniem muzyka SuperHeavy nie należy do żadnej kategorii, ale za to jest dostępna dla słuchaczy o różnych gustach. Jeśli okaże się, że premierowa płyta spotka się z pozytywnymi opiniami i fani będą chcieli zobaczyć muzyków na żywo, być może SuperHeavy zdecydują się na trasę koncertową.(PAP Life)

azu/ tom/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :