Sting znów zagra w Warszawie

Sting znów zagra w Warszawie

Po ogromnym sukcesie trasy koncertowej jesienią w Ameryce Północnej „Sting’s Back to Bass Tour” wróci do Europy na początku przyszłego roku. W ten sposób artysta uczci 25 rocznicę solowej kariery. Zagra wtedy wszystkie hity w najczystszej i prostej postaci.

Trasa, która obecnie zbiera znakomite recenzje w Ameryce Północnej, w Europie rozpocznie się 5 lutego 2012 roku w Newcastle w The Sage Gateshead. Sting odwiedzi również Amsterdam, Brukselę, Kopenhagę, Gothenburg, Pragę, Sztokholm, Warszawę i Wiedeń. Zawita też z wieloma koncertami do Francji, Niemiec i na Wyspy Brytyjskie.

Sting to gwiazda światowego formatu. Współzałożyciel, główny kompozytor, lider i gitarzysta legendarnego zespołu The Police, zdobywcy 6 statuetek Grammy.

W 1986 Sting rozpoczął solową karierę, a jego utwory takie jak „Englishman in New York”, „Fragile”, „If I Ever Lose My Faith in You”, „Fields of Gold” czy „Desert Rose” przeszły do kanonu światowych przebojów.

Warszawski koncert będzie dziewiątym występem Stinga przed polską publicznością. Ostatnio odwiedził nasz kraj z okazji 85-lecia Polskiego Radia.

Sprzedaż biletów na koncert w Warszawie rusza w piątek 25 listopada.(PAP Life)

azu/ tom/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :