Elizabeth Taylor to najbardziej fotogeniczna gwiazda

Elizabeth Taylor to najbardziej fotogeniczna gwiazda

W plebiscycie zorganizowanym przez portal fotograficzny MyMemory.com internauci mogli głosować na więcej niż jedną gwiazdę. Elizabeth Taylor, która zmarła 23 marca 2011 roku, zdobyła 71 proc. głosów. Tuż za nią z poparciem 69 proc. internautów znalazła się Jennifer Aniston.

„Fotografie stanowią znaczną część naszej relacji z celebrytami. Przy okazji tego badania chcemy przekonać się, która z gwiazd zdaniem internautów prezentuje się najlepiej na zdjęciach” – wyjaśnia Rebecca Huggler, współzałożycielka serwisu MyMemory.com.

„Wyniki plebiscytu były zaskakujące. Z drugiej strony jest to dowód na to, że niezwykła uroda Elizabeth Taylor na zawsze zapadła w naszej pamięci” – dodaje.

Wśród wyróżnionych gwiazd znaleźli się również panowie. Trzecie miejsce w plebiscycie zajął piłkarz David Beckham, który zdobył 66 proc. głosów. Z dorobkiem 53 proc. głosów na szóstej pozycji uplasował się zaś Marlon Brando. Pierwszą dziesiątkę zamyka James Dean z 38 proc. głosów.

„To miło, że wśród tylu pięknych fotogenicznych kobiet, znalazło się również miejsce dla mężczyzn. Zazwyczaj to kobieca uroda jest doceniana” – zauważa Huggler.(PAP Life)

mdn/ tom/

(Telegraph)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :