Spice Girls znowu razem

Spice Girls znowu razem

Spicetki wystąpią 4 czerwca w Londynie, podczas koncertu z okazji 60 rocznicy koronacji Królowej Elżbiety II. Scena zostanie ustawiona na przeciwko pałacu Buckingham.

Girlsband Spice Girls, znany z takich hitów jak „Wannabe”, „2 become 1”, czy „Viva Forever” tworzyły: Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm, Geri Halliwell oraz Victoria Adams, która znana jest dziś bardziej, jako Victoria Beckham.

Informację o najbliższych planach pań zdradziła w wywiadzie udzielonym australijskiej stacji telewizyjnej jedna z nich – Melanie Brown.

„Koncert z okazji jubileuszu królowej to duże wydarzenie. Będę przyglądać się mu z bardzo bliska” – powiedziała Brown. Po tym, gdy zdała sobie sprawę, że ujawniła zbyt wiele informacji, szybko zmieniła temat. Więcej powiedziała ekipie telewizyjnej tuż po programie. Przyznała, że rozpęta się krwawa jatka, bo ujawniła rąbka usilnie strzeżonej tajemnicy.

„Jestem zawsze chętna jeśli chodzi o ponowne połączenie się Spice Girls. Uwielbiam platformy i szalone fryzury. Jestem gotowa na wspólne występy z dziewczynami o każdej porze dnia i nocy” – dodała.

Jak na razie nie wiadomo, czy będzie to tylko jednorazowy występ, czy też możemy spodziewać się reaktywacji zespołu. Grupa zakończyła swą działalność w 2000 roku, a rozpadła się ostatecznie osiem lat później. (PAP Life)

ekl/ tom/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :