Sade wystąpi w Polsce

Sade wystąpi w Polsce

Po długiej przerwie Sade powróciła na scenę minionej wiosny – zagrała dla ponad 150 tys. ludzi w 21 krajach. Występy zespołu łączyły w sobie klasyczne brzemienia Sade z oszałamiającą grafiką Sophie Muller, dając niepowtarzalne doświadczenie koncertowe.

Podczas dwugodzinnego występu fani zabierani są na podróż przez ponadczasowe hity artystki – od uwielbianej przez tłumy piosenki „Smooth Operator” do namiętnej bluesowej ballady „Jezebel”. Set lista zawiera także kompozycje z uznanego przez krytyków albumu „Soldier of Love”.

Nowe koncerty odbędą się w Niemczech, Szwajcarii, Danii oraz – po raz pierwszy – w Finlandii, Rosji, Polsce, Chorwacji i Węgrzech. W Polsce Sade wystąpi 11 listopada w Atlas Arenie w Łodzi.

Znana z unikalnego i ponadczasowego brzmienia Sade w trakcie trwania swojej 27-letniej kariery odniosła ogromny międzynarodowy sukces. Od wydania debiutanckiego albumu „Diamond Life” w 1984 roku wszystkie pięć studyjnych albumów znalazło się w pierwszej dziesiątce notowania Billboardu Top 200 Album Chart. Od 1984 roku do dziś na całym świecie artystka sprzedała 55 milionów płyt.(PAP Life)

jmy/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :