Razorlight wystapią w Polsce

Razorlight wystapią w Polsce

Pochodzący z Londynu Razorlight od lat należą do największych gwiazd gitarowego indie-rocka. Występowali m.in. na koncercie Live8 w Hyde Parku, grali również razem z takimi legendami rocka jak Queen z Paulem Rodgersem, The Rolling Stones, The Who czy U2.

Wszystkie trzy albumy, jakie dotychczas wydali dotarły na sam szczyt brytyjskiej listy przebojów. W 2007 roku byli nominowani do prestiżowych Brit Awards w kategoriach „Najlepszy Brytyjski Zespół” i „Najlepsza Piosenka (“America”). Obecnie pracują nad nową płytą, której zapowiedź z pewnością zagrają podczas festiwalu.

ARTPOP Festival wyrósł ze znakomitej tradycji Smooth Festival. Jego popularność spowodowała decyzję o zmianie miejsca – urokliwa Wyspa Młyńska przestała mieścić wszystkich, którzy chcieli wziąć udział w tym święcie muzyki. Dlatego w tym roku ARTPOP Festival odbędzie się w Myślęcinku.

Bilety na festiwal ARTPOP dostępne są w salonach Empik, Saturn, Media Markt oraz na portalach eventim.pl i ticketpro.pl. Najtańszą wejściówkę można kupić już za 130 zł.(PAP Life)

azu/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :