Nowy film Woody Allena „O północy w Paryżu” trafi w sierpniu do polskich kin

Nowy film Woody Allena „O północy w Paryżu” trafi w sierpniu do polskich kin

Tym razem reżyser spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu – po namiętnej podróży do Barcelony („Vicky Cristina Barcelona”), przezabawnym nowojorskim flircie w „Co nas kręci, co nas podnieca” i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie („Poznasz przystojnego bruneta”), tym razem Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu.

W nowym filmie Allena śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez Gil przybywają do światowej stolicy romansu, planując ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na ciężką próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana, a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni…

„O północy w Paryżu” to nie tylko najbardziej chwalony od lat obraz mistrza komedii, ale także największy przebój Allena. Po pokonaniu historycznego wyniku „Vicky Cristina Barcelona”, paryska fantazja miłosna reżysera pobije wkrótce kasowe rekordy, ustanowione przez klasyczne, nagrodzone przez Amerykańską Akademię Filmową komedie „Manhattan”, „Annie Hall” i „Hannah i jej siostry”. (PAP Life)

dog/ zig/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :