Muzyczna legenda Joe Cocker wydaje nowy album „Hard Knocks”

Muzyczna legenda Joe Cocker wydaje nowy album „Hard Knocks”

16.07. Warszawa (PAP) – Działający ponad 40 lat na rynku muzycznym – legenda światowej muzyki – Joe Cocker wydaje kolejną płytę.

1 października na rynek wejdzie najnowszy album Joe Cockera „Hard Knocks”. Zawiera ono dziewięć nowych nagrań oraz nową wersję przeboju „I Hope” z repertuaru grupy Dixie Chicks.

Cocker zdążył już zaprezentować kilka nowych piosenek podczas niedawnej trasy koncertowej. Na całkowicie wyprzedanym koncercie w Bonn występ rozpoczął od tytułowego 'Hard Knocks’ – będącego jednocześnie pierwszym singlem z nowej płyty. Oficjalna premiera radiowa tej piosenki zapowiadana jest na 6 sierpnia.

W ramach najnowszej trasy koncertowej, Joe Cocker wystąpi również w Polsce. Zaledwie kilka dni po premierze nowej płyty zobaczyć go będzie można na żywo 6 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Bilety już w sprzedaży.

Joe Cocker jest wciąż jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Większość z jego 21 płyt studyjnych i 4 wydawnictw koncertowych osiągnęła status Multiplatyny. Jest zdobywcą nagrody Grammy, Złotego Globa i Oscara. W 2007 roku uhonorowany został Orderem Imperium Brytyjskiego. (PAP Life)

dog/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :