Iwona Pavlović – surowa jurorka „Tańca z gwiazdami”.

Iwona Pavlović – surowa jurorka „Tańca z gwiazdami”.

Bardzo dużo podróżuje , twierdzi że samochód służy jej również jako garderoba. Wolny czas spędza najczęściej z przyjaciółmi w swoim domu. Otwarcie mówi, że „Taniec z gwiazdami” nigdy jej się nie znudzi.

Na ekranie perfekcjonistka , a w programie „Taniec zgwiazdami” surowa jurorka. W prywatnym życiu kochająca żona i bardzo oddanaprzyjaciółka. Ma różne oblicza , ale wszystkie są szczere i prawdziwe. Urodziłasię 2 listopada 1963 roku w Olsztynie. Jest wielokrotną mistrzynią Polski wtańcach latynoamerykańskich i wicemistrzynią w tańcach standardowych.

Taniec „uprawia” od zawsze. Obecnie uczy tańczyć w swojejszkole tańca w Olsztynie. Pracuje tam w ciągu tygodnia. Do niedawna prowadziłagrupy dziecięce, obecnie uczy tańca dorosłych. Dodatkowo jest sędziomzawodowym. W weekendy też sędziuje w zawodach. Prowadzi także różnego rodzajuimprezy.

Bardzo dużo podróżuje , twierdzi że samochód służy jejrównież jako garderoba. Wolny czas spędza najczęściej z przyjaciółmi  w swoim domu. Otwarcie mówi, że „Taniec zgwiazdami” nigdy jej się nie znudzi.

Zawsze powtarza ,że taniec jest po prostu w niej. Bardzolubi obserwować ludzi , jak zmagają się z tańcem .  Szanuje BeatęTyszkiewicz,  lubi Zbigniewa Wodeckiego iPiotra Galińskiego,   choć są od siebiebardzo różni.

Jej ulubionym tańcem jest walc angielski.

A.K. 2010-12-12

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :