INEA GRA A SCENA MOŻE BYĆ TWOJA!

INEA GRA A SCENA MOŻE BYĆ TWOJA!

Myslovitz, Strachy Na Lachy, BoneyM – między innymi takie gwiazdy gościły dotychczas na scenie w trakcie Dni Pyrlandii. Podczas tegorocznej edycji także nie zabraknie występów uznanych artystów, którzy jak zawsze przyciągną na Łęgi Dębińskie wielotysięczne tłumy. Nowością natomiast będą występy amatorskich zespołów, które otrzymają niepowtarzalną szansę zaprezentować się na scenie w roli supportu przed gwiazdami Pyrlandii! Wystarczy wziąć udział w konkursie INEA GRA i przekonać fanów Pyrlandii oraz jurorów, że swoim występem są w stanie porwać publiczność!

Konkurs INEA GRA – SCENA JEST TWOJA! adresowany jest do wszystkich początkujących zespołów amatorskich, którym marzy się występ przed publicznością podczas tak dużego wydarzenia jakim są Dni Pyrlandii. Oprócz tego, zespół, który w konkursie zyska największe uznanie głosujących i jury, w ramach nagrody specjalnej sponsorowanej przez firmę INEA, będzie mógł przez 40 godzin popracować w profesjonalnym studiu muzycznym.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w serwisie YouTube umieścić nagranie własnego wykonania dowolnego utworu muzycznego, a następnie wygenerowany link wkleić do specjalnej aplikacji konkursowej która pojawi się na stronie pod adresem www.facebook.com/inea.gra. Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 czerwca, a o tym kto zwycięży w konkursie INEA GRA zdecydują facebookowicze, głosując za pomocą aplikacji na ulubione nagrania. Następnie spośród 20 utworów, które zdobędą najwięcej głosów, profesjonalne jury wybierze ostatecznych laureatów konkursu. Poza możliwością występu w roli supportu przed gwiazdami Pyrlandii 2011 organizator przewidział także nagrody dodatkowe – honoraria za występy o łącznej wartości 5000 zł oraz płyty live nagrane  podczas występu koncertowego.
Marzysz o występie na scenie, pracy w studiu nagraniowym, a może nawet o nagraniu własnej płyty? Chwyć za kamerę lub aparat, nagraj swój występ i weź udział w konkursie INEA GRA – SCENA JEST TWOJA!
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 do 20 czerwca, a głosy można oddawać do 30 czerwca br. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.dnipyrlandii.com.pl oraz w aplikacji konkursowej.
Szczegółowych informacji udziela:
Kinga Podraza
Manager ds. PR
INEA S.A.
Tel. 61 222 11 26
Tel. kom. 600 09 21 24
e-mail: kinga.podraza@inea.com.pl
 
 
INFORMACJE O INEA
Spółka INEA S.A. jest największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce, który świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne w oparciu o sieci światłowodowe, w tym sieci NGN (New Generation Network) oraz szerokopasmową sieć bezprzewodową w technologii WiMAX. INEA oferuje nowoczesne zintegrowane usługi multimedialne – telewizję cyfrową, Internet stacjonarny i mobilny, a także usługi telefoniczne – telefonię stacjonarną i komórkową. W zasięgu operatora jest ponad 200 tys. gospodarstw domowych i firm. INEA aktywnie włącza się w życie lokalnych społeczności, udzielając wsparcia przy organizacji ważnych imprez kulturalnych i sportowych w Wielkopolsce.

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :