Hoffman i Rosati w serialu „Luck” – polska emisja od 30 stycznia

Hoffman i Rosati w serialu „Luck” – polska emisja od 30 stycznia

Głównym bohaterem jest grany przez Dustina Hoffmana Chester „Ace” Bernstein, który po odbyciu trzyletniego wyroku opracowuje misterny plan zemsty, związany ze słynnym torem wyścigów konnych.

„Ace” to człowiek o mrocznej przeszłości. Zajmował się hazardem, zakładami, praniem brudnych pieniędzy i prowadzeniem kasyna. Po wyjściu z więzienia prosi Gusa Economou (w tej roli Dennis Farina), swego wieloletniego szofera i ochroniarza, o pomoc w realizacji planu. W przygotowaniu strategii pomaga im Turo Escalante (John Ortiz), znany trener o szemranej reputacji. Tymczasem jeden z dawnych trenerów, Walter Smith (Nick Nolte), szkoli niedocenianego konia, który ma szanse zostać czempionem.

Za realizację odcinka pilotowego serialu „Luck” odpowiadał znany amerykański reżyser Michael Mann, który w dorobku ma m.in. filmy kinowe „Ostatni Mohikanin” (1992), „Miami Vice” (2006) i „Wrogowie publiczni” (2009).

Pomysłodawcą serialu „Luck” jest David Milch, wcześniej współtwórca seriali „Deadwood” i „Nowojorscy gliniarze”. Milch, razem z Michaelem Mannem i Carolyn Strauss („Gra o tron”), jest ponadto producentem wykonawczym „Luck”.(PAP)jp/ ls/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :