Gwiazda hip-hopu i soul Mary J. Blige wydaje kolejny album

Gwiazda hip-hopu i soul Mary J. Blige wydaje kolejny album

„My Life II…The Journey Continues (Act 1)” to wielki powrót Mary J.Blige. Za brzmienie całego materiału tym razem odpowiedzialna jest pierwsza liga nowojorskich producentów – Danja, Stargate, Swizz Beatz, The Underdogs oraz Kanye West.

Płytę zwiastuje singiel “25/8”, który nie tylko ujawnia doskonałą formę wokalną artystki, ale po raz kolejny potwierdza jej niebywały talent do pisania ponadczasowych hitów.Od czasu swojej debiutanckiej, wydanej w 1992r. pyty „What’s The 411?”, Mary J. Blige niezmiennie pozostaje najważniejszą artystką sceny r&b, hip-hopu i soul. Na swoim koncie ma ponad 50 milionów sprzedanych albumów na całym świecie. Do jej największych przebojów należą „Whenever I Say Your Name” w duecie z Georgem Michaelem, „Be Without You”, „Seven Days” oraz „Enough Crying”. Jest zdobywczynią dziewięciu nagród Grammy oraz dziewięć statuetek Billboardu.

Mary J. Blige z powodzeniem próbuje również swoich sił jako aktorka. W przyszłym roku pojawi się aż w dwóch filmach – w musicalu „Rock of Age”, w którym wystąpi obok Toma Cruisa, a także w głównej roli w filmie „Nina” –historii o życiu Niny Simone.(PAP Life)

azu/ tom/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :