Córka Michaela Jacksona zagraw filmie

Córka Michaela Jacksona zagraw filmie

Wygląda na to, że będzie to wyjątkowo ciekawa produkcja. Scenariusz do filmu napisał Dennis H. Christen. Stworzył on iście fantastyczną, pełną czarów historię. Jak podaje „The Sun”, „Lundon’s Bridge and The Three Keys” ma być połączeniem filmu fabularnego z animacją komputerową. Pojawiające się w nim postacie, za pomocą magicznych zaklęć, przemieniają się w delfiny, latające smoki czy inne bajkowe stwory.

„Paris wcieli się w rolę dziewczynki mającej niezwykle silną więź z ojcem. Wątek ten ma być centralnym punktem scenariusza” – stwierdził informator dziennika.

Paris nigdy nie ukrywała, że chciałaby pójść w ślady swego sławnego ojca i, tak jak on, w przyszłości również pracować w biznesie rozrywkowym. Ale rodzina nastolatki radziła jej, by zaczekała z tym do ukończenia pełnoletności. Jednak Paris doszła do wniosku, że ona i bohaterka,w którą miałaby się wcielić mają ze sobą wiele wspólnego oraz, że jej ojciec z pewnością byłby zachwycony filmem o magii i przyjaźni. Zatem, zdecydowała się przyjąć propozycję zagrania w nim.„Lundon’s Bridge and The Three Keys” wejdzie na ekrany kin w 2013 roku. Uzyskany z niego dochód zostanie przeznaczony na pomoc amerykańskim szkołom publicznym.(PAP Life)

mar/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :