Christina Aguilera i Smokey Robinson w hołdzie dla Jacksona

Christina Aguilera i Smokey Robinson w hołdzie dla Jacksona

W ubiegłym miesiącu matka Jacksona – Katherine oraz jego rodzeństwo LaToya, Tito, Marlon i Jackie zapowiedzieli koncert w hołdzie Michaelowi.

Lista gwiazd, które wystąpią podczas widowiska nie jest jeszcze domknięta, ale już teraz wiadomo, że wśród artystów nie zabraknie zarówno młodych twarzy, jak i scenicznych dinozaurów.

„To imponujący skład wspaniałych muzyków. W najbliższym czasie do takich nazwisk, jak: Leona Lewis, czy Smokey Robinson dołączą kolejni artyści” – mówił Chris Hunt, przewodniczący Global Live Events, firmy promującej imprezę.

Koncert w hołdzie Michaelowi Jacksonowi ma być nadawany na żywo w wersji 2D i 3D w płatnych stacjach telewizyjnych na całym świecie oraz kinach. Cały zysk zostanie przekazany na rzecz wielu fundacji, m.in. tych wspierających chorych na AIDS.

Od czwartku ruszy internetowa rejestracja na październikowy koncert. Informacje dotyczące tego, jak można zakupić bilet na „Michael Forever” znajdują się na stronie michaelforevertribute.com.

Koncert w hołdzie Michaelowi Jacksonowi odbędzie się 8. października na Millennium Stadium w Cardiff, w Walii.(PAP Life)

azu/ tom/

(news.yahoo.com)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :