Chris Botti na płycie BarbaryStreisand

Chris Botti na płycie BarbaryStreisand

Album „What Matters Most” jest hołdem dla Alana i Marilyn Bergmanów – twórców piosenek filmowych, których kompozycji wokalistka zaśpiewała w ciągu całej swojej kariery już ponad 50.

Na nowym krążku znalazło się dziesięć najsłynniejszych hitów Bergmanów nigdy nieśpiewanych dotąd przez Streisand. Jednym z nich jest „Alone In the World”, temat główny z filmu „The Russia House” z 1990 r. (w rolach głównych m.in. Michelle Pfeiffer i Sean Connery).

W utworze tym gościnnie na trąbce zagrał uwielbiany w Polsce Chris Botti. Zdaniem tych, którzy słyszeli już efekt końcowy, jest to jeden z najbardziej romantycznych i urzekających utworów w karierze Streisand.

Barbara Streisand jest obecna na amerykańskiej i światowej scenie muzycznej od przeszło 50 lat. Piosenkarka ma na swoim koncie ponad 30 albumów studyjnych, jest zdobywczynią dziesięciu nagród Grammy, trzech People’s Choice Awards oraz dwóch Oscarów.

Najnowszy album wokalistki, „What Matters Most – Barbra Streisand Sings The Lyrics Of Alan & Marilyn Bergman” ukaże się 22 sierpnia.(PAP Life)

azu/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :