Casting do ról męskich w spektaklach Teatru 13

Casting do ról męskich w spektaklach Teatru 13

Teatr 13 ogłasza casting do ról męskich w "Trzech Siostrach" Antoniego Czechowa i "Czego nie widać" Michaela Frayna. Premiery planowane są na połowę grudnia oraz na przełom roku.
 
Wymagania:
– przygotowane dwóch dowolnie wybranych tekstów: wiersza i prozy
– wiek: minimum 25 lat
– wysłanie zgłoszenia zawierającego życiorys na adres: tsluzewski@interia.pl
– mile widziana praktyka sceniczna
 
Teatr 13 jest jednym z najstarszych niezawodowych zespołów teatralnych w Warszawie. Ma na swoim koncie 73 wieczory premierowe. Działa nieprzerwanie od 1988 r. Członkowie zespołu, zarówno ci aktualni, jak i byli, wykonują najrozmaitsze profesje. Są dziennikarzami, prywatnymi przedsiębiorcami, naukowcami, prawnikami, psychologami. Osoby, które były z nim związane w przeszłości, dziś często są aktorami zawodowymi, czy reżyserami w zawodowych teatrach. Wśród nich można wymienić: Monikę Krzywkowską, Karinę Kunkiewicz, Adriannę Gruszkę, reżysera Andrzeja Majczaka, Kornelię Angowską czy Magdalenę Kozińską. Inni – jak Iwona Karlicka czy Przemysław Kurek – obecnie studiują w państwowych szkołach artystycznych. Twórcą, szefem i reżyserem sceny jest Tomasz Służewski.
 
4.09 godz. 12.00 – Casting do ról męskich w spektaklach Teatru 13, miejsce: sala widowiskowa Białołęckiego Ośrodka Kultury, ul. Vincenta van Gogha 1, tel. (22) 614 66 56/56

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :