Anna Maria Jopek Marcin Kydryński spotkali się w Nowym Jorku ze Stingiem

Anna Maria Jopek Marcin Kydryński spotkali się w Nowym Jorku ze Stingiem

Wywiad Marcina Kydryńskiego przygotowywany był z okazji wizyty Stinga w Polsce. Brytyjski muzyk zagra na żywo 17 grudnia w Warszawie. Wykona cztery swoje przeboje z udziałem orkiestry Polskiego Radia, którego 85-lecie będzie świętowane.

„Marcin bardzo przeżywał spotkanie ze Stingiem, bo jest jego wielkim wielbicielem” – zdradziła PAP Life matka dziennikarza, piosenkarka Halina Kunicka.

Na koncercie Kydryńskiemu, który poprowadzi imprezę, towarzyszyć będzie najbliższa rodzina. Anna Maria Jopek, piosenkarka, a prywatnie żona dziennikarza, wystąpi tego wieczoru m.in. z Perfectem, T.Love i Maciejem Maleńczukiem. Po nich na scenę wyjdzie Sting.

„Wybieramy się na koncert z wnukami: Franiem i Stasiem oraz mamą Ani, tak więc czeka nas wspaniały wieczór” – powiedziała w rozmowie z PAP Life Halina Kunicka.Wyjazd Jopek do Nowego Jorku jest również formą wypoczynku artystki przed zbliżającym się koncertem. „Ania wraca do Polski 17-tego i cały dzień będzie przygotowywać się do występu” – informuje Joanna Drozda, menedżerka piosenkarki.

Anna Maria Jopek jutro obchodzi 40 urodziny.

Agata Żurawska (PAP Life)

azu/ tom/ gma/

więcej na: www.paplife.pl/demo

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :