30 Seconds To Mars dwukrotniew Łodzi

30 Seconds To Mars dwukrotniew Łodzi

Według organizatorów bilety na łódzki koncert 30 Seconds To Mars zaplanowany na 8 listopada sprzedały się w rekordowym tempie. Po rozmowach z zespołem postanowiono zorganizować jeszcze jeden koncert – dzień wcześniej – także w łódzkiej Atlas Arenie.Zespół 30 Seconds To Mars stworzony przez braci Shannona i Jareda Leto oraz Tomo Milicevica, wydał do tej pory trzy albumy studyjne. Debiutancki album to po prostu „30 Seconds To Mars”, druga płyta „A Beautiful Lie” zawierała takie przeboje jak „The Kill” i „From Yesterday”. W wielu krajach okryła się wielokrotną platyną.

Pod koniec 2009 roku 30 Seconds To Mars wydali trzeci album „This Is War”, z którego pochodzą single „Kings and Queens”, „This Is War” i opatrzony kontrowersyjnym teledyskiem „Hurricane”.

Zespół ma na koncie wiele nagród MTV Awards; na całym świecie sprzedał ponad trzy miliony płyt, a ich teledyski na YouTube obejrzało ponad sto milionów osób.30 Seconds To Mars postanowili złożyć hołd swoim wielbicielom produkując dwa tysiące różnych okładek ostatniego albumu i umieszczając na nich twarze fanów.

Bilety na drugi łódzki koncert zespołu są dostępne od środy, 21 września. Ich ceny wahają się od 95 do 175 zł. (PAP Life)

szu/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :