Zespół The Cranberries zagra 26 czerwca w Warszawie

Zespół The Cranberries zagra 26 czerwca w Warszawie

Jak zapewnił organizator, podczas koncertu zespół zagra swe największe przeboje, takie jak „Zombie”, „Linger”, „Dreams” czy „Salvation”, a także zaprezentuje utwory z najnowszej płyty „Roses”, na którą fani czekali ponad 10 lat.

„Rodzice to wiedzą. Ich dzieci się przekonają. Największy głos świata zamknięty w tak drobnym ciele. Dolores i jej Cranberries. Zaczynali w okresie Nirvany, dziś, po sześciu latach milczenia, wracają z nową płytą, ale grają wciąż wielkie przeboje z lat 90., które wprowadziły ich debiut na pierwsze miejsce w Anglii i zrobiły z Cranberries ulubieńców MTV” – powiedział PAP Life Piotr Metz, dziennikarz, dyrektor artystycznego Warsaw Orange Festival oraz redaktor naczelny „Machiny”.

Wieloletni prezenter „Trójki” Roman Rogowiecki również podkreślił niebywały głos wokalistki. „Filigranowa Dolores O’Riordan ma niezwykle emocjonalny głos masowego rażenia, którym podbiła świat wraz z Cranberries w połowie lat 90. Muzyka z pasją i zapadające w ucho melodie to domena zespołu, który jest dumą Irlandii na równi z U2”. (PAP Life)

kali/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :