Wrocław/ Kabaret Ani Mru Mru w Ruchomej Alei Gwiazd

Wrocław/ Kabaret Ani Mru Mru w Ruchomej Alei Gwiazd

25.06. Wrocław (PAP) – Kabaret Ani Mru Mru dołączył do Ruchomej Alei Gwiazd. Złoty fotel artystów w czwartek zainstalowano w specjalnym tramwaju, który przewiózł członków grupy przez centrum Wrocławia.

Ani Mru Mru pojawili się na scenie ustawionej w centrum Wrocławia, gdzie odsłonili przygotowany dla nich złoty fotel. W trakcie uroczystości żartowali i rozdawali autografy grupce zgromadzonych fanów. „Nigdy nie byliśmy uznawani za kogoś, kto może gdzieś coś odcisnąć lub coś dostać, więc to, że znajdujemy się w takim towarzystwie jest dla nas wielkim wyróżnieniem” – powiedział Marcin Wójcik z Ani Mru Mru

Wójcik podkreślił, że cieszy się, że wyróżnienie kabaret odbiera we Wrocławiu. „To miasto, które poza rodzinnym Lublinem jest naszym ulubionym” – podkreślał Wójcik.

Kabareciarze jeszcze na scenie mogli wypróbować „złoty fotel”, który ostatecznie zainstalowano w specjalnie przygotowanym tramwaju. Później artyści w towarzystwie dziennikarzy i fotoreporterów, ale już bez fanów, udali się w kilkunastominutową podróż przez centrum Wrocławia.

Jeszcze kabaret spotka się z fanami w jednym z wrocławskich domów handlowych.

Ruchoma Aleja Gwiazd na co dzień kursuje po Wrocławiu. Od innych tramwajów różni się tym, że znajdują się tam złote fotele gwiazd polskiego show biznesu.

Pierwszą gwiazdą, której złoty fotel zainstalowano w Ruchomej Alei Gwiazd była Kayah. Dziś mają tam swoje miejsca m.in. Edyta Górniak, Bogusław Linda, Mariusz Pudzianowski czy Piotr Kupicha. Organizatorem Ruchomej Alei Gwiazd jest m.in. Radio Aplauz. Nową gwiazdę wybierają czytelnicy oraz słuchacze podczas głosowania w lokalnych mediach. (PAP)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :