Prywatny pogrzeb Amy Winehouse we wtorek

Prywatny pogrzeb Amy Winehouse we wtorek

Nie sprecyzował godziny ani miejsca uroczystości.

Sekcja zwłok Winehouse nie przyniosła odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną śmierci 27-letniej artystki. Niezbędne są dalsze badania toksykologiczne. Wyniki tych testów będą znane za dwa do czterech tygodni – poinformowała wcześniej policja.

W poniedziałek ciało artystki zostało zwrócone rodzinie. Zgodnie z tradycją żydowską Winehouse zostanie pochowana najszybciej jak to możliwe.

Amy Winehouse, która zmagała się z uzależnieniem od narkotyków i od alkoholu, znaleziono martwą w jej mieszkaniu w Londynie w sobotę po południu. Jeszcze w maju, kiedy przebywała na leczeniu w klinice Priory w Londynie, usłyszała od swych lekarzy diagnozę: albo całkowicie zerwie z alkoholem, albo czeka ją śmierć. Terapia miała jej pomóc w występach zaplanowanych na lato w Europie.

Kilka godzin po niespodziewanej śmierci artystki fani Winehouse masowo zaczęli wykupywać jej nagrania, w tym drugą i ostatnią płytę „Back To Black” nagraną w 2006 roku. Największym przebojem krążka był utwór „Rehab” („Odwyk”). (PAP Life)

mmp/ cyk/ mc/ ksaj/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :