Madonna szykuje nowy album

Madonna szykuje nowy album

52-letnia piosenkarka niedawno zakończyła pracę nad swoim debiutem reżyserskim, filmem „W.E.”, opowiadającym historię związku króla Anglii Edwarda VIII i amerykańskiej rozwódki Wallis Simpson. Teraz Madonna planuje powrót na rynek muzyczny z kolejnym, dwunastym już albumem. Doniesienia te potwierdził już menedżer gwiazdy, Guy Oseary.

„Madonna w przyszłym miesiącu wchodzi do studia, by nagrywać utwory na nową płytę” – oświadczył Oseary na Twitterze. „Ma już świetne pomysły, nad którymi będzie pracować z producentami” – dodał, nie zdradzając jednak z kim tym razem będzie współpracować gwiazda.

Menedżer Madonny odniósł się także do spekulacji, jakoby autorka hitów „Vogue” i „Like a Prayer”, miała zamiar nagrać nowe wersje swoich największych przebojów. „Obecnie nie ma takich planów. Rozmawiałem już na ten temat z wytwórnią Warner Music, ale na razie nic z tego nie wyszło” – wyjaśnił Oseary.

W grudniu Madonna wyznała, że nie może się doczekać powrotu do studia nagrań i współpracy z innymi artystami. „To już oficjalne! Ja muszę się ruszać! Muszę wyciskać z siebie siódme poty! Muszę tworzyć nową muzykę! Muzykę, do której można tańczyć. Szukam teraz najbardziej zwariowanych, zakręconych ludzi do współpracy” – oznajmiła gwiazda.

Dotychczasową dyskografię Madonny zamyka album „Hard Candy” z 2008 roku, nagrany m.in. we współpracy z Timbalandem, Pharrellem Williamsem i Justinem Timberlakiem. (PAP Life)

mad/ dki/

(Contactmusic.com)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :