Katie Melua wystąpi w Polsce

Katie Melua wystąpi w Polsce

W trakcie koncertów można będzie usłyszeć największe przeboje ze wszystkich pięciu studyjnych albumów artystki, przede wszystkim z najnowszego, „Secret Symphony”, który ukaże się 5 marca.

„Bardzo dobrze się bawiłam, nagrywając +Secret Symphony+, jest w niej prostota, którą wprost uwielbiam, a piosenki bardzo przyjemnie się śpiewa” – mówi o płycie sama Melua.

Na krążku znajdą się kompozycje Rona Sexsmitha, „Gold In Them Hills”, „Too Long At The Fair” Bonnie Rait, czy dobrze znane hity, jak „Keeping The Dream Alive”.

„Śpiewanie ich na żywo, na scenie, przynosi za każdym razem coś nowego. Bardzo ekscytujące jest dzielenie się tym wyjątkowym spektaklem z publicznością.”

Podczas koncertów w Polsce, Katie Melua zaśpiewa również swoje największe hity, jak „The Closest Thing To Crazy” czy „Nine Millions Bicycles”.Polskie koncerty odbędą się kolejno 12, 13 i 14 listopada w Warszawie, Zabrzu i Poznaniu.

Katie Melua urodzona w Gruzji i wychowana w Wielkiej Brytanii została w 2002 roku odkryta przez brytyjskiego producenta, Mike’a Batta. Wokalistka ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Jej dotychczasową dyskografię zamyka wydana w ubiegłym roku płyta „The House”.(PAP Life)

azu/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :