Fani złożyli Madonnie życzenia urodzinowe

Fani złożyli Madonnie życzenia urodzinowe

16.08. Warszawa (PAP) – „Urodziny są czasem przemyśleń” – powiedziała Madonna patrząc na trzymany przez jednego z widzów plakat z napisem: „Zmieniłaś moje życie”. Fani zgotowali gwieździe pop prawdziwy prezent: tysiące białych serc falujących wokół sceny w trakcie wykonywania utworu „You Must Love Me”.

„To najpiękniejszy prezent. Każdy koncert, każdy wasz uśmiech, to, że wykonuję pracę, którą kocham… Dziękuję wam za to. To wy zmieniliście moje życie – tak Madonna podziękowała za odśpiewanie „Happy birthday”, i zaśpiewała piosenkę „You must love me”. Fani w tym czasie trzymali serduszka z życzeniami dla gwiazdy i deklaracjami miłości. Na jednym z nich ktoś napisał: „Zaadoptuj mnie”.

Maciej Mazur, założyciel strony internetowej „MadonnaNewEra.com” powiedział: „Akcja się udała. Madonna powiedziała, że to najlepszy urodzinowy prezent, jaki dostała”.

„Madonna jest wielka, ale wcale nie trzeba być pod sceną. Ona kocha wszystkich fanów, nawet tych, których nie stać na bilet – powiedziała PAP Ola, która obserwowała koncert przez lornetkę.

Po meczu z Cracovią na Bemowie pojawiło się sporo kibiców. „Wracaliśmy z meczu, a przy okazji przyszliśmy zobaczyć Madonnę, ale nic nie widać” – mówiła PAP grupa kibiców Legii. „Jesteśmy na spacerze, dzieci się uparły, żeby tu przyjść. Teraz trochę żałujemy, że nie kupiliśmy biletów” – powiedziało małżeństwo z dziećmi.

„Szkoda, że nie widzę, co założyła Madonna. Mam nadzieję, ze będą jutro zdjęcia. Ona wyznacza trendy we wszystkim” – powiedziała PAP dziewczyna tańcząca na trawniku do piosenki „Like a prayer”.

Protest Ruchu Solidarność Narodu Polskiego nie zakończył się o 23. – a do tej godziny manifestanci mieli zgodę. Tłum z coraz większym zaangażowaniem uczestniczy w dyskusji. Musiała ingerować policja i uspokoić kilka zbyt aktywnych osób. Protest stanowił swoistą atrakcję dla licznych przechodniów, którzy włączali się w polemiki. „Każdy ma wolny wybór. Może wybrać tę pseudo – madonnę lub prawdziwą Madonnę” – mówili protestujący. Ostatecznie kilkanaście minut po 23. zakończyli protest.(PAP)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :