Faithless będzie główną gwiazdą Selector Festival w Krakowie

Faithless będzie główną gwiazdą Selector Festival w Krakowie

19.02. Kraków (PAP) – Brytyjski zespół Faithless będzie główną gwiazdą tegorocznej edycji Selector Festival, który odbędzie się 4 i 5 czerwca w Krakowie. Organizowana od ubiegłego roku impreza prezentuje muzykę elektroniczną i taneczną.

"Zespół Faithless – to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej. To zespół, którego nowy, bardzo oczekiwany album pojawi się niebawem. To zespół, którego nowy materiał zostanie zaprezentowany na kilku najlepszych festiwalach w Europie, w tym w Krakowie" – zapowiedział w piątek Mikołaj Ziółkowski z firmy Alter Art organizującej festiwal.

Formację tworzą: charyzmatyczny wokalista Maxi Jazz, didżejka i klawiszowiec Sister Bliss ora producent Rollo. Muzyka Faithless to połączenie klubowych rytmów z wysmakowanym hip-hopem i funkiem. Zespół sprzedał ponad 6 milionów płyt na całym świecie.

Obecnie grupa przygotowuje się do wydania nowego albumu pt. "Calling All The Faithful", który promuje singiel "Sun To Me", a także przygotowuje się do letniej trasy koncertowej.

W zeszłym roku podczas Swelector Festival w Krakowie wystąpili m.in. brytyjski Franz Ferdinand i norweski Roeyksopp.(PAP)

rgr/ ls/ mow/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :