Caro Emerald w Polsce

Caro Emerald w Polsce

Kariera Caro rozpoczęła się w rodzimej Holandii. Po występie z debiutanckim singlem „Back It Up” w lokalnej stacji telewizyjnej w Amsterdamie, widzowie zasypali stację mailami i telefonami z prośbą o powtórkę. Melodyjny utwór w wykonaniu uroczej wokalistki wywołał ogromne zamieszanie. Singiel niespodziewanie stał się olbrzymim przebojem w Holandii, gdzie przez wiele tygodni utrzymywał się na listach przebojów. Kolejny utwór z płyty – „A Night Like This” ugruntował sukces Caro plasując się na szczycie list sprzedaży. Utwór został wykorzystany w kampanii reklamowej Martini.

Jej debiutancka płyta „Deleted Scenes From The Cutting Room” stała się multiplatynowa w większości krajów europejskich, w tym w Polsce.

Największą muzyczną fascynacją Caro Emerald jest muzyka lat 40. i 50. Słychać to w jej kompozycjach, mimo że jej muzyka brzmi świeżo i nowocześnie. Piosenki Caro łączą w sobie tango, swingowe melodie, taneczny jazz, rytmy mambo, ale podane są w nowoczesny sposób. Chwytliwe kompozycje i pomysłowa produkcja sprawiają, że Caro Emerald jest jedną z najciekawszych artystek ostatnich lat.

Próbkę umiejętności koncertowych Caro można było zobaczyć w 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Teraz polska publiczność będzie miała szansę obejrzenia i wysłuchania jej pełnego koncertu. Już 28 listopada 2011, na Torwarze w Warszawie odbędzie się jedyny w Polsce koncert Caro.(PAP Life)

azu/ dki/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :