Bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera na festiwalu w Wenecji

Bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera na festiwalu w Wenecji

05.09. Rzym (PAP) – Na festiwalu filmowym w Wenecji pojawiła się w piątek, ku konsternacji zwłaszcza niektórych przedstawicieli świata kinematografii, Patrizia D’Addario – luksusowa prostytutka, która uczestniczyła w przyjęciach w rezydencji premiera Silvio Berlusconiego.

Nagrania ich intymnych rozmów, ujawnione w ostatnich miesiącach przez prasę, nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do charakteru tej znajomości.

D’Addario przyjechała do Wenecji z Paryża, gdzie w jednej z dyskotek zaśpiewała przed tłumem ludzi piosenkę „I love Silvio”.

Bohaterka skandalu obyczajowego, ubrana w czerwoną suknię spacerowała między hotelami na Lido i innymi festiwalowymi miejscami, gdzie gromadzą się fotografowie. Natychmiast przez nich rozpoznana pozowała do zdjęć. Rozdawała również autografy.

Obecność nie mających nic wspólnego z filmem kontrowersyjnych osób, którym bardzo schlebia znalezienie się w centrum uwagi fotografów, jest prawdziwym utrapieniem festiwalu w Wenecji. W dniach tej imprezy przyjeżdżają do miasta najbardziej osobliwe postacie, które chcą się tam pokazać.

Sylwia Wysocka (PAP)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :