Bilety na koncert Roxette jużw sprzedaży

Bilety na koncert Roxette jużw sprzedaży

W trakcie pierwszych 9 miesięcy światowej trasy Roxette zagrało dla ponad 800 000 fanów na 79 koncertach w 31 krajach. Po tak entuzjastycznym i gorącym przyjęciu przez fanów, Roxette postanowiło przedłużyć trasę na 2012 rok. Zespół zagra m.in w Nowej Zelandii, w Azji, Południowej Ameryce oraz w Południowej Afryce, by latem 2012 powrócić do Europy i tu koncertować w parunastu krajach.

Trasa koncertowa związana jest z promocją najnowszego albumu zespołu. Krążek “Charm School” został wydany w 2011 roku i w wielu krajach uplasował się na pierwszym miejscu list sprzedaży. Roxette zapowiada wydanie kolejnego albumu w marcu 2012 roku zatytułowanego “T2- Tourism 2”.

Roxette sprzedało 75 milionów albumów a utwory “Listen To Your Heart” oraz “It Must Have Been Love” były grane ponad 4 miliony razy w amerykańskich rozgłośniach radiowych. Przez 4 lata w latach 90-tych zespół nieustająco gościł na liście Billboard Hot 100.

Inne hity, jakie zespół ma na swoim koncie, to “The Look” , “Joyride”, “How Do You Do!”, “Dangerous”, “Fading Like A Flower” czy “Dressed For Success”. (PAP Life)

azu/ zig/