Amy Winehouse znów zaśpiewa wEuropie

Amy Winehouse znów zaśpiewa wEuropie

Winehouse wystąpi podczas 6. edycji festiwalu Bilbao BBK Live w Hiszpanii, który odbędzie się w dniach 7-9 lipca. Poza piosenkarką swój udział w tym wydarzeniu potwierdziły już m.in. zespoły The Chemical Brothers, Crystal Castles, Coldplay oraz The Black Crowes.

Dotychczasową dyskografię Winehouse zamyka nagrany w 2006 roku album „Back to Black” z niezapomnianym hitem „Rehab”. Dzięki tej płycie piosenkarka zyskała status jednej z najpopularniejszych artystek dekady.

Jednak ostatni czas w życiu gwiazdy nie należał do łatwych. Częściej niż w salach koncertowych, Winehouse gościła na salach sądowych głównie w związku z jej sprawą rozwodową i oskarżeniami o napaść. W 2008 roku artystka wyprowadziła się na 8 miesięcy na karaibską wyspę Santa Lucia, gdzie starała się walczyć uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Od tamtej pory twierdzi, że jest czysta.

27-letnia wokalistka niedawno wróciła na scenę. Dała kilka koncertów w Brazylii, a jej występ w Bilbao może zwiastować powrót gwiazdy na scenę europejską. (PAP Life)

mad/ tom/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :