Adele o gorszych stronach sławy

Adele o gorszych stronach sławy

„Często zdarza mi się wymiotować przed wyjściem na scenę” – wyznała 22-letnia piosenkarka w wywiadzie dla magazynu „Vogue”. „Nigdy jednak nie zrobiłam tego na samej scenie” – zaznaczyła gwiazda dodając, że duży stres zawsze gwarantuje jej udany występ.

Znana z pełnych kształtów autorka hitu „Rolling In The Deep” nie ma zamiaru poddawać się panującej w Hollywood obsesji na punkcie diet i idealnej sylwetki. „Widziałam ludzi, dla których to jest całe życie. Te osoby albo chcą być szczuplejsze, albo mieć większe piersi. To je wyniszcza” – oznajmiła Adele. „Ja nie chcę tego w moim życiu… Oczywiście mam swoje kompleksy, ale nie zadaję się z ludźmi, którzy mi je wytykają” – dodała.

Obecnie samotna wokalistka twierdzi, że nie przeszkadza jej to, że nie ma partnera. „Kiedy ktoś pojawia się w moim życiu, bardzo się rozpraszam. Nie mogę sobie teraz na to pozwolić” – wyjaśniła gwiazda, której album „21” święci obecnie triumfy na całym świecie. „Poza tym nikt nie traktuje mnie lepiej niż ja sama” – dodała. (PAP Life)

mad/ zig/

(UsMagazine.com, Vogue.com)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :