4000 artykułów w serwisie !!!

4000 artykułów w serwisie !!!

Koncepcja Polskich Muz zrodziła się w roku 2000. To wówczas przyjaciele Kamila skrzyknęli się, aby nazwać ideę serwisu poświęconemu prezentacji polskiej sztuki. Jednogłośnie wygrała Wiola Chiczewska nazwą Polskie Muzy.
Różne były losy serwisu, który przeżywał lepsze i gorsze czasy.

22 stycznia 2008 roku, w pewna rocznicę, w nowych szatach Polskie Muzy odżyły na nowo, by ze zdwojonymi siłami i mocną determinacją dalszego rozwijania się.

Dzisiaj, w dniu 25 sierpnia 2010 roku wprowadzono czterotysięczny (4.000) materiał do serwisu.
To oznacza, że statystycznie każdego dnia wprowadzaliśmy ponad 4 artykuły opisujące polską sztukę. Rzeczywistość jest o wiele bardziej przyjemna, gdyż początkowo te dzienne przyrosty były znacznie mniejsze i z każdym miesiącem obserwujemy wzrost gromadzenia materiałów.

W okresie minionych dwóch lat współpracowało z serwisem ponad dwudziestu redaktorów a regularnie współpracuje z nami ponad dziesięć osób.
I tej właśnie ekipie serdecznie dziękuję za wkładany wysiłek i zaangażowanie w rozwój naszej wspólnej pasji.

Na koniec wspomnę tylko, że ów wspólny wysiłek jest doceniany przez internautów, gdyż rejestrujemy również stały wzrost zainteresowania czytelników. W lipcu bieżącego roku każdego dnia odwiedzało serwis www.polskiemuzy.pl średnio ponad 1.000 osób. Z czego ponad 70% przebywało w naszym towarzystwie ponad 5 minut a 50% ponad kwadrans.

Czytają nas!

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :