18 czerwca koncert Stinga w Trójmieście

18 czerwca koncert Stinga w Trójmieście

Sting wykona największe hity w symfonicznych aranżacjach z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej i zespołu. Artysta wystąpi w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Koncert w Polsce odbędzie się dzięki rozszerzeniu trasy Symphonicity o dodatkowe występy Stinga we Francji, Niemczech, Włoszech i we wschodniej Europie.

Spółka Music Marketing poinformowała w komunikacie, że „repertuar ułożony specjalnie na potrzeby tej trasy zawiera zarówno przeboje The Police, takie jak +Every Little Thing She Does Is Magic+, +Roxanne+, +Next To You+ i +Every Breath You Take+, jak i piosenki z solowej kariery Stinga – +Englishman in New York+, +Fragile+, +Russians+, +If I Ever Lose My Faith in You+, +Fields of Gold+ oraz +Desert Rose+”.

Stingowi towarzyszyć będzie grupa muzyków: Dominic Miller (wieloletni gitarzysta Stinga), Rhani Krija (wieloletni perkusista Stinga), Jo Lawry (wokalistka) i Ira Coleman (basista).

Światowa trasa Stinga jest promowana przez korporację Live Nation i produkowana przez RZO Entertainment, Inc., we współpracy z Universal Music Classical Management & Productions.

Bilety na czerwcowy koncert w cenie od 237 do 336 zł (715 zł bilet VIP, 814 zł Pakiet Hot Tickets) dostępne będą w sprzedaży na LiveNation.pl od soboty 19 lutego. Przedsprzedaż biletów dla członków fan clubu Stinga potrwa od środy 16 lutego do piątku 18 lutego.

Sting, właśc. Gordon Matthew Sumner, brytyjski muzyk, kompozytor i wokalista urodził się 2 padziernika 1951 r. Na przełomie lat 70. i 80. lider , główny kompozytor i gitarzysta basowy grupy muzycznej The Police. Od końca lat 80. realizuje solową karierę muzyczną.

Jako solista i członek The Police Sting otrzymał 16 nagród Grammy, dwie Brits, Złotego Globa, Emmy, 3 nominacje do Oskara, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year.(PAP)

bls/ hes/

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :