Kazimierz Dolny nad Wisłą

Kazimierz Dolny nad Wisłą

03.07. Łódź (PAP) – Pierwsze w Łodzi kino samochodowe rozpoczyna w piątek swoją działalność. Przez najbliższe trzy tygodnie, w każdy piątek i sobotę, wyświetlane będą po dwa filmy. Na inaugurację kina zaplanowano amerykański thriller „Apartament” a po nim niemiecko-amerykańską komedię kryminalną „Zabójczy numer”.

Kino mieścić się będzie na parkingu przy starej Hali Sportowej. Tam też na specjalnym rusztowaniu usytuowany zostanie ekran o wymiarach 9 X 5 metrów. Dźwięk będzie przekazywany przez radio samochodowe.

Jak powiedział PAP organizator kina Łukasz Sieradzan, jednorazowo na parkingu pomieści się ok. 130 samochodów. „Wjazd auta na jeden film kosztować będzie 20 zł. Jeśli ktoś zdecyduje się obejrzeć dwa seanse, to zapłaci w sumie 35 zł” – mówił.

Pierwszy seans zaczynać się będzie o godz. 22. Drugi – pół godziny po północy. „Początkowo kino będzie działało przez trzy tygodnie. Jeśli będzie nim zainteresowanie, to przedłużymy jego działalność do końca wakacji” – powiedział Sieradza. (PAP)

Share

Written by:

3 883 Posts

View All Posts
Follow Me :